Krakowskie ulice są pełne rowerzystów. Coraz więcej osób decyduje się na jazdę rowerem, zarówno do pracy, jak i na spotkania ze znajomymi. W związku z tym coraz więcej osób szuka miejsca, w którym mogłyby przechowywać swoje rowery. Jednym z najlepszych rozwiązań jest zamontowanie stojaka na rowery w garażu. Zobacz, jak to zrobić.

 

## Przygotowanie

Aby zamontować stojak na rowery w garażu, najpierw musimy przygotować odpowiednie narzędzia i materiały. Potrzebne będą: stojak na rowery, młotek, śrubokręt, wkręty do drewna, kołki do drewna, szpachelka, śrubki i nakrętki. Jeśli nie posiadamy wszystkich narzędzi i materiałów, możemy je zakupić w sklepach z narzędziami lub sklepach z wyposażeniem garażu, np. w sklepie BOXGARAZOWY.PL (https://boxgarazowy.pl)

 

## Montaż stojaka

Kiedy mamy już wszystkie narzędzia i materiały, możemy przystąpić do montażu. Najpierw należy wybrać miejsce, w którym będzie umieszczony stojak. Najlepszym miejscem jest ściana garażu, ponieważ stojak będzie miał tam dużo miejsca do przechowywania rowerów. Następnie należy zaznaczyć na ścianie miejsce, w którym będą wkręcone wkręty. Po zaznaczeniu miejsca trzeba wywiercić otwory w ścianie. Następnie będziemy mogli wkręcić wkręty w ścianę.

 

## Przykręcenie stojaka

Kiedy mamy już wszystko przygotowane, możemy przykręcić stojak do ściany. Najpierw należy przykręcić uchwyt do stojaka. W tym celu należy wywiercić otwory w uchwycie i wkręcić w nie śrubki i nakrętki. Następnie uchwyt trzeba przykręcić do ściany za pomocą kołków i śrub. Po przykręceniu uchwytu można przykręcić stojak do uchwytu. W tym celu należy wywiercić otwory w stojaku i wkręcić w nie śrubki i nakrętki.

 

## Przymocowanie rowerów

Kiedy mamy już wszystko zamontowane, możemy przymocować rowery do stojaka. W tym celu należy zacząć od zaznaczenia miejsca, w którym będą mocowane rowery. Następnie należy wywiercić otwory w stojaku i wkręcić w nie wkręty do drewna. Po wkręceniu wkrętów można przykręcić ramę roweru do stojaka. I gotowe!

Zamontowanie stojaka na rowery w garażu może wydawać się trudne, ale w rzeczywistości jest to proste zadanie, które każdy może wykonać samodzielnie. Wystarczy tylko trochę czasu i odpowiednie narzędzia oraz materiały, np. stojak na rowery marki Kraków. Warto wybrać dobry i trwały stojak, aby Twoje rowery były bezpieczne i zadbane. A jeśli masz jakieś pytania, zawsze możesz skontaktować się ze sklepem BOXGARAZOWY.PL.